Telefon: 0282 725 34 94

Kaş Kirpik Boyama

cerkezkoy-ceyceykuafor-kas-kirpik-boyama-001

Özellikle açık tenli bayanların saç boyatma işlemi sonrasında kaşlarının rengi saçlarının rengine göre çok açık kalması problem olabiliyor. Bu problem Cey&Cey Kuaför’de kaş kirpik boyama hizmetiyle artık çözüm buluyor.

Cey&Cey Kuaför çalışanları kaşlarınız ve kirpikleriniz için uygun, tüylere zarar verici özelliklere sahip olmayan kaş kirpik boyalarıyla artık kaşlarınızın ve kirpiklerinizin de saç boyanıza uygun olmasını sağlamaktadır.

cerkezkoy-ceyceykuafor-kas-kirpik-boyama-002Estetik açıdan son derece güzel anlamlı bakışlara kavuşmak isteyen kirpikleri düz olan kişiler için tasarlanmış kirpik permaları göze ve kirpiğe zarar vermeden istenilen kıvrıklığı kirpiklere vermektedir. Üç ay gibi dayanıklılık süreleri vardır.

Güzellik merkezimizde uygulanmakta olan geçici kaş ve kirpik boyaları çok tercih edilen bir işlem türüdür. Kullanılan boyalar kök ve bitki boyası olup kesinlikle kimyasal madde, koku ve katkı maddeleri içermez

Saçınızın ve teninizin rengine göre ayarlanabilen bu özel boyaların kalitesi gözlerinizin zarar görmemesi açısından büyük önem taşımaktadır. Cey&Cey Kuaför’ün uzman ekibi hassas ve ince iş olan kaş kirpik boyama işlemi ile hizmetinizdedir.

Bu içerik 2.261 kez görüntülendi